Місія навчального закладу:

навчити учнів мистецтву життя, виховати самостійну особистість, яка вміє приймати рішення і відповідати за них, володіє мистецтвом самовиховання, саморозвитку, самопізнання, самоосвіти.

Мета:

Шляхом співпраці дітей, батьків, учителів, громади, розуміючи, що кожен є самоцінною особистістю, через відкриті щирі стосунки, беззаперечно прийняття дитини, свободу і творчість вчителя створити умови для гармонійного розвитку особистості.

Стратегія програми розвитку Палагицького навчально-виховного комплексу:

Щоб прийняти історичний виклик XXI ст., освіта повинна мати випереджувальний характер, бути націленою у майбутнє, формувати новий спосіб мислення й діяльності. Школа повинна стати школою розвитку, в ній мусять панувати дух свободи та індивідуальність дитини.

В Україні відбуваються кардинальні зміни в усіх галузях життя суспільства. Держава переходить до моделі інноваційного розвитку. А інноваційний шлях розвитку можливо забезпечити лише сформувавши покоління людей, які мислять і діють по інноваційному. Аналіз організації освітнього процесу в закладі та усвідомлення проблем розвитку загальної середньої освіти в Україні на сучасному етапі викликав необхідність розробити план розвитку Палагицького навчально-виховного комплексу Тлумацької районної ради.

Палагицький навчально-виховний комплекс Тлумацької районної ради - це стартовий майданчик для добрих починань і злетів кожного її вихованця. Це заклад, де кожен реалізує свої здібності й задовольняє власні інтереси. „Ми навчаємо не всіх, ми навчаємо кожного" - девіз педагогічного колективу.

Діяльність НВК орієнтована на особистість учня, його інтереси, потреби і здібності, на прагнення забезпечити успішне зростання дитини. Адже, як відомо, без успішного учня не може бути успішного закладу.

Мова навчання - українська.

Територія обслуговування: с. Палагичі та с. Попелів

Кiлькiсть переглядiв: 197

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Демонстраційний сайт загальноосвітньої школи

вулиця, номер будинку,
поштовий індекс, область, місто,
країна

Дата останньої зміни 25 Жовтня 2018

Фотогалерея